Platforma wibracyjna

Platforma wibracyjna

Działanie platform wibracyjnych opiera się na zasadzie treningu wibracyjnego, co oznacza, że zwiększona zostaje dawka pozytywnych wibracji, które odbiera ciało każdego dnia podczas chodzenia lub biegania. Badania kliniczne wykazały, że pozytywne wibracje stymulują tkanki organizmu, a także pobudzają produkcję serotoniny i dopaminy wytwarzając stan dobrego samopoczucia.

Wibrująca, ruchoma platforma to alternatywa dla tych osób, którym brak czasu na codzienny trening. Ten, jak wiadomo, aby był skuteczny, musi trwać przynajmniej godzinę. Wibrotrening to rozwiązanie niemal idealne: zajmuje mało czasu i polega na wykonaniu zalecanych przez instruktora prostych ćwiczeń na wytwarzającej drgania i poruszającej się w różnych kierunkach platformie. W trakcie ćwiczeń drgania przenoszą się na wszystkie mięśnie, zmuszając je do bardzo intensywnej pracy, spalając przy tym tkankę tłuszczową. Poza tym, wibracje wpływają również na ścięgna i stawy. Trening taki usprawnia także krążenie i przez to ułatwia odprowadzanie szkodliwych produktów przemiany materii. Eksperci twierdzą, że kwadrans na Platformie Wibracyjnej odpowiada 1,5- godzinnemu treningowi w siłowni. Inne zalety to: poprawa kondycji fizycznej, znacznz redukcja cellulitu, umięśniona sylwetka, mocny kręgosłup wolny od bólów wywołanych siedzącym trybem życia. Ćwicząc regularnie, szybko pozbywamy się podskórnej tkanki tłuszczowej szczególnie na brzuchu, pośladkach, ramionach i udach.
Kwadrans z platformą wibracyjną 3 razy w tygodniu regeneruje organizm i sprawia, że znacznie dłużej wyglądamy i czujemy się młodo. Generowane przez platformę wibracje pracują dla nas i za nas sprawiając, że trening jest łatwy, krótki i bezbolesny, a jednocześnie niezwykle efektywny.

generalpornmovies.com