HONORUJEMY KARTY: MultiSport, FitProfit, FitSport, OKsystem, Sodexo

Oferta

SZTUKI WALKI

page3-img1

JUDO

Judo dla dorosłych - zajęcia przeznaczone dla amatorów w każdym wieku,także dla tych co nigdy nie mieli do czynienia z judo.  Nie ma limitu wieku, zajęcia judo dla dorosłych kierujemy do wszystkich, bez względu na metrykę urodzenia. Zapewniamy świetną zabawę, miłą atmosferę, poprawę samopoczucia i ogólnego zdrowia oraz odporności organizmu. Zajęcia prowadzi Paweł Nastula.

więcej >>

 

page3-img1

Kick-boxing / K1

Kick-boxing - to jedna z najpopularniejszych sztuk walki.Sport ten łączy w sobie techniki boksu i kopnięcia .Dzieli się go na dwa nurty - amerykański i japoński.Trening kick-boxingu zakłada opanowanie technik różnego rodzaju kopnięć,uderzeń pięścią i bloków.

więcej >>

 

CROSS TRAINING

page3-img2

Cross training

Jest to trening siłowo-wytrzymałościowy mający na celu poprawienie siły i kondycji. Cross Training jest uniwersalnym programem, odpowiednim dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia. Trenerzy : Edyta Król, Mateusz Zajączkowski i Karol Cieślak.

więcej >>

SIŁOWNIA

page3-img1

Siłownia

Sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt marki OLYMP, ergometry CONCEPT II oraz rowerki, bieżnie i orbitreki firmy TECHNOGYM , LIFE FITNESS I PRECOR.

więcej >>

FITNESS

page3-img2

TBC

Zajęcia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe zawierające elementy aerobiku i treningu siłowego,często na zasadzie interwałowej z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju sprzętu wzmacniającego pracę mięśni.

więcej >>

 

Tabata brzuch

Tabata, czyli czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. W trakcie jednych zajęć wykonujemy od 6 do 8 tabat. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia Tabata wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę.

więcej >>

Pośladki + brzuch

Program ćwiczeń, pomoże nie tylko wzmocnić mięśnie, ale przede wszystkim wymodelować kształt sylwetki. Trening ma charakter wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Są to zajęcia dla wszystkich, którzy pragną bawić się ruchem i uplastycznić ciało.

więcej >> więcej >>

Zdrowy kręgosłup

To trening skupiony na wzmocnieniu mięśni biorących udział w stabilizacji kręgosłupa będący niezbędną profilaktyką w dbałości o prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

więcej >>

 

Pilates  fitball_b

Celem zajęć jest wzmocnienie najgłębszych mięśni korpusu, m.in. wokół kręgosłupa. Ćwiczenia uczą kontroli własnego ciała, prawidłowego oddechu oraz wyciszają i relaksują organizm. Pilates jest także świetnym sposobem na poprawę sylwetki. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich.

więcej >>
page3-img2

Sztangi

Ćwiczenia z wykorzystaniem sztangi, wykonywane przy muzyce. Zapewniają wzmocnienie siły mięśni, bez widocznego ich zwiększenia i spalenie podskórnej tkanki tłuszczowej.

więcej >>

RELAX

page3-img2

Sauna fińska

Sauna – pomieszczenie, w którym panuje wysoka temperatura i wysoka lub niska wilgotność (w zależności od rodzaju sauny), w którym spędza się od kilku do kilkunastu minut. Pobyt w saunie ma właściwości poprawiające krążenie. Po pobycie w saunie bierze się zwykle kąpiel w chłodnej wodzie.

więcej >>
page3-img2

Masaż

Leczniczy, limfatyczny, izometryczny, sportowy w odnowie biologicznej, tajski, lomi lomi, stóp z reflesoterapią.

więcej >>
page3-img2

Rollmasaż

Rollmasaż to prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na piękną i szczupłą sylwetkę. Jego działanie opiera się na tradycyjnej chińskiej metodzie masażu rolkowego. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, wyprofilowanych rolek, umieszczonych w ruchomym bębnie.

więcej >>
page3-img2

Platforma wibracyjna

Działanie platform wibracyjnych opiera się na zasadzie treningu wibracyjnego, co oznacza, że zwiększona zostaje dawka pozytywnych wibracji, które odbiera ciało każdego dnia podczas chodzenia lub biegania.

więcej >>

ZAJĘCIA DLA DZIECI

page3-img2

Funny judo

Istotą zajęć jest przede wszystkim dobra zabawa. Wyjściowym założeniem jest harmonijny rozwój sprawności dziecka z naciskiem na kształtowanie koordynacji ruchowej.  Trening składa się z elementów: gimnastycznych, akrobatycznych, biegów, skoków, zabaw indywidualnych, w parach i grupach, a także z wykorzystaniem różnego rodzaju przyrządów pomocniczych (piłek, materacy, trampolin itd.)  oraz podstaw judo.

więcej >>

Judo

Judo to znacznie więcej niż sztuka walki. To sztuka życia, która sprawdza się na co dzień. Dzięki judo nasze dziecko będzie sprawne, odpowiedzialne, wytrwałe i będzie pewne siebie. To tylko niektóre zalety judo dla dzieci.

więcej >>

CrossKids

CrossKids to zajęcia łączące aktywność fizyczną i zabawę. Zgodnie z zasadami prawidłowego rozwoju dzieci, na zajęciach CrossKids stawiamy na ćwiczenia ogólnorozwojowe, które zawierają ruchy naturalnie wykorzystywane w życiu codziennym i podczas spontanicznej dziecięcej zabawy. Dlatego podciąganie, pchanie, podnoszenie, skakanie, wspinanie, czy rzucanie staną się nieodłącznym elementem treningów.

więcej >>

Akrobatyka

To zajęcia, które kształtują sylwetkę, grację i elegancję ruchu! Łączą w sobie ćwiczenia ogólnorozwojowe, które mają na celu podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Wszechstronnie rozwijają wytrzymałość, zręczność oraz orientację przestrzenną. Pozytywnie wpływają na wzrost i rozwój, kształtując osobowość, odpowiedzialność oraz umiejętność współdziałania w grupie.

więcej >>

INNE

page3-img1

Wynajem sal / maty

W godzinach nie wykorzystywanych na zajęcia prowadzone przez naszych trenerów i instruktorów istnieje możliwość wynajęcia maty i sal.

więcej >>
page3-img2

Organizacja urodzin

Więcej szczegółów pod nr tel: 664434105

 

Obozy

Zajmujemy się również profesjonalną organizacją obozów sportowych dla dzieci, młodzieży, oraz obozów rodzinnych.
W trakcie naszych obozów czas spędzamy tylko aktywnie, nie ma czasu na nudę!
Dzieciom gwarantujemy świetną zabawę połączoną z aktywnym wypoczynkiem, rodzicom natomiast gwarancję bezpieczeństwa i profesjonalną kadrę trenerską!

więcej >>

gabinet-nastulaOśrodek Rozwoju Osobistego i Treningu Mentalnego Nastula Club

więcej >>
generalpornmovies.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress