HONORUJEMY KARTY: MultiSport, FitSport, OKsystem, Sodexo

Oferta

 

SZTUKI WALKI

page3-img1

JUDO

Judo dla dorosłych - zajęcia przeznaczone dla amatorów w każdym wieku,także dla tych co nigdy nie mieli do czynienia z judo.  Nie ma limitu wieku, zajęcia judo dla dorosłych kierujemy do wszystkich, bez względu na metrykę urodzenia. Zapewniamy świetną zabawę, miłą atmosferę, poprawę samopoczucia i ogólnego zdrowia oraz odporności organizmu. Zajęcia prowadzi Paweł Nastula.

więcej >>

page3-img1

MMA

Mieszane sztuki walki (MMA, Mixed Martial Arts) – dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walkipankration , w którym stosowano róne techniki z klasycznych greckich zapasów i pięciarstwa. Obok pięciarstwa  i zapasów  znajdowały się one w programie antycznych igrzysk olimpijskich.

więcej >>
page3-img2

BJJ / Submission Fighting

BJJ - grupa przeznaczona dla amatorów w każdym wieku, także tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z brazylijskim jiu-jitsu. Brazylijskie jiu-jitsu koncentruje się na walce z jednym przeciwnikiem. Walka w brazylijskim jiu-jitsu odbywa się głównie w parterze.

więcej >>
page3-img1

Muay Thai

Przyjmuje się, że muay thai wywodzi się z Tajlandii, jednakże brak jest historycznych źródeł potwierdzających jednoznacznie i ostatecznie to założenie. Pomimo tego, iż większość krajów z tamtego regionu przypisuje sobie wynalezienie tej sztuki walki, to nie ulega wątpliwości, że to właśnie w Tajlandii rozwinął on się najbardziej stając się bez mała sportem narodowym.

więcej >>
20117048_1786551618028222_8920434780444709273_o1

Boks

Boks to nie tylko szlachetna walka na pięści.
Uczy kontroli nad uczuciami gniewu i strachu oraz umiejętności przezwyciężania zmęczenia i bólu.

Poprawia samopoczucie i samoocenę.
Boks pozwala aktywnie wypocząć.
Niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania.

więcej >>
page3-img2

Zapasy

Mieczysław Cichowski, prawdziwy Trener starej szkoły. Mata i on to jedność. Trenuje ponad 40 lat i jak sam przyznaje nie pamięta swojego życia, kiedy nie trenował. Wychował mnóstwo świetnych zawodników: medalistów, mistrzynie i mistrzów Polski, a także wicemistrzynię świata w zapasach!

więcej >>

CROSS TRAINING

page3-img2

Cross training

Grupowy trening wytrzymałościowo-siłowy,będący połączeniem cardio i sporej dawki ćwiczeń funkcjonalnych. Kettlebell dzięki swojemu ciężarowi, który nie znajduje się bezpośrednio w ręce,a poza nią,daje możliwości wykonania ćwiczeń,których nie daje praca z żadnym innym sprzętem.

więcej >>

SIŁOWNIA

page3-img1

Siłownia

Sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt marki OLYMP, ergometry CONCEPT II oraz rowerki, bieżnie i orbitreki firmy TECHNOGYM , LIFE FITNESS I PRECOR.

więcej >>

TRENING PERSONALNY

page3-img2

Trening personalny

Nie wiesz jak zacząć? A może brakuje Ci motywacji?
Jesteśmy od tego, żeby Ci pomóc!
Zgłoś się do naszych trenerów, specjalnie dla Ciebie ułożą indywidualny program treningowy, zwrócą uwagę na prawidłowość techniki wykonywanych ćwiczeń, a także zadbają o Twoją motywację!

więcej >>

RELAX

page3-img2

Sauna fińska

Sauna – pomieszczenie, w którym panuje wysoka temperatura i wysoka lub niska wilgotność (w zależności od rodzaju sauny), w którym spędza się od kilku do kilkunastu minut. Pobyt w saunie ma właściwości poprawiające krążenie. Po pobycie w saunie bierze się zwykle kąpiel w chłodnej wodzie.

więcej >>
page3-img2

Masaż

Leczniczy, limfatyczny, izometryczny, sportowy w odnowie biologicznej, tajski, lomi lomi, stóp z reflesoterapią.

więcej >>
page3-img2

Platforma wibracyjna

Działanie platform wibracyjnych opiera się na zasadzie treningu wibracyjnego, co oznacza, że zwiększona zostaje dawka pozytywnych wibracji, które odbiera ciało każdego dnia podczas chodzenia lub biegania.

więcej >>

ZAJĘCIA DLA DZIECI

page3-img2

Funny judo

Istotą zajęć jest przede wszystkim dobra zabawa. Wyjściowym założeniem jest harmonijny rozwój sprawności dziecka z naciskiem na kształtowanie koordynacji ruchowej.  Trening składa się z elementów: gimnastycznych, akrobatycznych, biegów, skoków, zabaw indywidualnych, w parach i grupach, a także z wykorzystaniem różnego rodzaju przyrządów pomocniczych (piłek, materacy, trampolin itd.)  oraz podstaw judo.

więcej >>

Judo

Judo to znacznie więcej niż sztuka walki. To sztuka życia, która sprawdza się na co dzień. Dzięki judo nasze dziecko będzie sprawne, odpowiedzialne, wytrwałe i będzie pewne siebie. To tylko niektóre zalety judo dla dzieci.

więcej >>

 

INNE

page3-img1

Wynajem sal / maty

W godzinach nie wykorzystywanych na zajęcia prowadzone przez naszych trenerów i instruktorów istnieje możliwość wynajęcia maty i sal.

więcej >>
page3-img2

Organizacja urodzin

Więcej szczegółów pod nr tel: 664434105

 

Obozy

więcej >>
generalpornmovies.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress