MASTERS JUDO LEGIA CUP

W sobotę 1 kwietnia odbyła się druga edycja Masters Judo Legia Cup. Zawody odbywały się w kategoriach zawodników początkujących (6-3 kyu), w której startowało 5 zawodników z Nastula Club oraz zaawansowanych (powyżej 2 kyu), gdzie reprezentował nasze barwy jeden zawodnik. Nikt nie podszedł do walk z primaaprilisowym podejściem, walcząc na serio i z pełnym zaangażowaniem, co znalazło odbicie na podium. Zawody stały na wysokim poziomie, bez podziału na kategorie wiekowe (jedynym warunkiem było ukończenie 18 lat), co pozwoliło na stoczenie wielu pojedynków.

W kategorii zaawansowanych zawodników Bartek Wiączek zajął II miejsce w wadze -66 kg, w kategorii początkujących w wadze -100 Robert Tracz zajął I a Piotr Romanowski IV miejsce, Karol Gruszczyński w wadze +100 zajął II miejsce, Andrzej Michalski-Stępkowski w wadze -73 kg zajął II miejsce, a Rafał Sobierajski w wadze -81 zajął II miejsce.

Gorąco gratulujemy wszystkim zawodnikom zwłaszcza, że dla niektórych były to pierwsze zawody w życiu. ;-)